نظرسنجی

آیا خدمت مورد نیاز شما به موقع ارائه گردیده است ؟

رویداد های خبری

استفاده از ماسک در ادارات بهزیستی استان مرکزی اجباری می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مرکزی مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به مصوبات ستاد ملی پیشگیری از کرونا مبنی بر اجبار استفاده از ماسک در اماکن عمومی و ادارات دولتی گفت: در همین راستا با افرادی که بدون ماسک در محیط اداری حاضر شوند برخورد خواهد شد همچنین به مراجعینی که از ماسک استفاده نکنند، نیز ارائه خدمت صورت نخواهد گرفت.

دستورالعمل‌های مناسب‌سازی اماکن برای تردد معلولان در استان مرکزی ابلاغ شد

از زهرا امینی ظهر در حاشیه نشست استانی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی که در سالن جلسات معاونت عمرانی استاندار مرکزی برگزار شد با اشاره به جمع بندی مصوبات این نشست برضرورت مناسب سازی اماکن عمومی برای معلولین تاکید کرد و اظهار داشت: امروز درباره موضوع مناسب سازی معابر و محل‌های تردد برای رفت و آمدهای معلولان در استان بحث و بررسی خوبی صورت گرفت و مصوبات خوبی در جلسه گرفته شد.

تشریح برنامه‌های بهزیستی استان در هفته مبارزه با مواد مخدر

معاون پیشگیری بهزیستی استان مرکزی گفت:ارائه فعالیت های پیشگیرانه، آگاه سازی در قالب اینفو و موشن گرافی ، ایجاد کتابخانه الکترونیکی و بارگزاری مطالب در خصوص اعتباد ، اطلاع رسانی در قالب کلیپ های تخصصی توسط کارشناسان تخصصی حوزه اعتیاد ،اجرای برنامه های خود جوش همراه با خلاقیت نوجوانان در شهرستان و روستادر طرحهای اجتماع محور ، برگزاری مسابقه در اپلیکیشن شاد، انجام تبلیغات محیطی در شهرستانها به ویژه مناطق آلوده و.... ازاقداماتی است که در این اداره کل انجام میشود.

قانون رسیدگی به تخلفات اداری

فایل شماره 1

فایل شماره 2

فایل شماره 3


زهرا امینی
مدیر کل بهزیستی استان مرکزی
086-33673030

ارتباط با مدیر

ُامد
بهزیستی کل
رفاه
ریاست جمهوری
رهبری

به روزرسانی

1399/03/21 ساعت 8:30

بازدیدکنندگان

 2
 260
 426
 151957