کسب رتبه های برتر اداره کل بهزیستی استان مرکزی در نظام‌نامه نظارتي سازمان بهزیستی کشور

دکتر رفیعی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت :اجرای  نظام نامه نظارتی دربهزیستی  باعث ارتقای توسعه کیفی خدمات این اداره کل و رضایت مردم و جامعه هدف شده است.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزود: بهبود امور و فعالیت های سازمان، یکی از اهداف اساسی تدوین نظام نامه نظارتی است.
وی درخصوص اجرای نظام نامه نظارتی در بهزیستی گفت: با اجرای نظام نامه نظارتی، شفاف سازی عملکرد و فعالیت ها و ارایه خدمات بهتر به جامعه هدف انجام می شود.دیدار با خانواده معزز شهدا در هفته دفاع مقدس

به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرکل بهزیستی استان مرکزی واعضای شورای معاونین از خانواده شهید کمانی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان مرکزی مدیرکل بهزیستی استان دراین دیدارها ضمن همدردی با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بر حفظ ارزش های ایثار و شهادت و ادامه دادن راه شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد.

وی  با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا سرمایه های ارزشمند برای جامعه اسلامی ماست و خدمت به آنان توفیق الهی است افزود : رشادت رزمندگان، جانبازان و شهدای ما در هشت سال جنگ تحمیلی امنیت امروز ایران اسلامی را رقم زده لذا بر ما واجب است در همه دقایق شکرگزار زحمات این دلاور مردان باشیم.دوره آموزشی بهداشت وسلامت سالمندان

دوره آموزشی روانشناسی و بهداشت روانی سالمندان همزمان با شروع هفته سالمندان با حضور دکتر رفیعی مدیر کل و  فرقانی معاون  توانبخشی و دکتر امینی معاون پیشگیری،  وبا حضور حمعی از سالمندان  برگزار شد.

مدیر کل بهزیستی استان درابتدای این دوره آموزشی گفت: پیری و سالمندی یک اتفاق طبیعی خوشایند  و ساده است، که مانند دوران دیگر زندگی قسمتی از حیات انسان است و در زندگی انسانها رخ می دهد.

 تجلیل از قرمانان پارالمپیک برزیل

با حضور حسن بیگی معاون سیاسی وامنیتی استانداری مرکزی ،دکتر رفیعی مدیرکل بهزیستی ؛بختیاری فرماندار اراک، فرقانی معاون امورتوانبخشی وجمعی از اعضای محترم شورای شهر از قهرمانان پارالمپیک برزیل تقدیر به عمل آمد .

دکتر رفیعی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: برنامه‌هاي سازمان بهزيستي كشور به گونه‌اي برنامه‌ريزي شده تا نشان دهد كه معلول‌ يك طبقه ناتوان در جامعه نيست بلكه از توانايي‌هاي بالقوه و همراه با كرامت و عزت نفس برخوردار است.
دکتر رفیعی تصريح كرد: سازمان بهزيستي براي بهتر زيستن جمعيت هدف از هيچ كوششي فروگذار نبوده و تلاشي را والاتر و موثرتر از گسترش مفاهيم و ارزش‌هاي قرآني همراه با ارتقاي سطح علمي و فرهنگي جامعه هدف نمي‌داند..نظرسنجی

رفتارکارکنان بهزیستی با شما چگونه است؟

کد اختصاصی پیمنت موبایل بهزیستی

*733*4*1400011#

 

آمار بازدیدکنندگان

9
561
2630800

آدرس پستی:اراک -میدان دروازه تهران - خیابان دانشگاه -خیابان شهدای بهزیستی - اداره کل بهزیستی استان مرکزی
تلفن:8-3671004-(0863)
فکس:3673030 -3673040
آدرس پست الکترونیکی:pr@markazy-behzisty.ir