نظرسنجی

آیا خدمت مورد نیاز شما به موقع ارائه گردیده است ؟

رویداد های خبری

ضرورت برنامه ریزی برای آموزش کودکان سنین قبل از دبستان

زهرا امینی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزود : باید برای آموزش کودکان قبل از سنین دبستان برنامه ریزی کرد

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزود : تعلیم و تربیت فرزند، آماده سازی او برای زندگی در اجتماع و تعقیب اهداف الهی جامعه است. کانون خانواده نخستین نهاد اجتماعی است که کودک در آن پرورش می یابد و می آموزد که چگونه رفتار اجتماعی داشته باشد. در محیط های اجتماعی نظیر مهد کودک، نهادهای دیگری به جز خانواده در آموزش هنجارها و ارزش ها به فرزندان دخالت دارند و با افزایش سن کودک به مرور از نقش خانواده ها کاسته و بر نقش این کانون ها در الگودهی به شخصیت کودک افزوده می شود. مهد کودک برای بچّه ها عموماً جذابیتی بیش از خانه و خانواده دارد و نیز نقشی بسیار اساسی و مهم در تربیت کودکان ایفا می کند .

پیام دکتر امینی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی در پی شهادت سرداررشید اسلام حاج قاسم سلیمانی ‌

شهادت سردار امت اسلامی ، حاج قاسم سلیمانی ، مجاهد عالیقدر، فرمانده شجاع و فداکار نیروی قدس سپاه در حمله نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی را به محضر مقدس حضرت ولیعصر( عج ) رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی ( مد ظله العالی ) ، خانواده معظم شهدا، ملت قدرشناس ایران اسلامی ، آحاد رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی و یکایک دوستداران ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم

بیش از 35 هزار کودک در استان مرکزی به پایگاههای غربالگری چشم مراجعه نمودند

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: در سال جاری 35953کودک در طرح پیشگیری از تنبلی چشم به بینایی سنج ارجاع شدند

مدیرکل بهزیستی اظهار داشت: هر ساله از یک آبان تا 30 آذرماه طرح پیشگیری از تنبلی چشم در سراسر کشور توسط سازمان بهزیستی انجام می‌شود ودر بهزیستی استان نیز امسال کودکان 3 تا 6 ساله در 368 پایگاه غربالگری بینایی سنجی مورد معاینه قرارگرفتند .

قانون رسیدگی به تخلفات اداری

فایل شماره 1

فایل شماره 2

فایل شماره 3


زهرا امینی
مدیر کل بهزیستی استان مرکزی
086-33673030

ارتباط با مدیر

ُامد
بهزیستی کل
رفاه
ریاست جمهوری
رهبری

به روزرسانی

1398/10/08 ساعت 8:30

بازدیدکنندگان

 1
 170
 97
 118431